0
0:-
Produkt lagd i inköpslista
Inköpslista
Totalt (exkl moms):
0:-
Totalt (inkl moms):
0:-

Kontakt

Fine Brands Sweden AB
Storgatan 53
SE-411 38 Göteborg
Telefon växel: 031-3133193

 

Lars B Andersson

VD
Lars B Andersson

lars@finebrands.se

Petter Odenhall

Produktchef/sommelier
petter@finebrands.se
tel. +46(0)70-573 04 57

Marcus Berg

Försäljningschef - Sverige
marcus@finebrands.se    
+46(0)73-355 56 61

Jan Apéll 

Säljare - Region väst
jan@finebrands.se
+46(0)70-565 18 82

Jacob Zachrisson

Säljare - Region väst
jacob@finebrands.se
+46(0)73-0 25 08 27

Klas Lundberg 

Säljare - Region syd 
klas@finebrands.se
+46(0)70-681 02 60

Stina Hallén 

Admin/Marknadsassistent
stina@finebrands.se
031-31 33 193

Order restaurang 

order@finebrands.se

Ekonomi

ekonomi@finebrands.se
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse
Välkommen till Fine Brands Sidan innehåller information om alkoholhaltiga drycker och riktar sig till dig som har fyllt 25 år. Jag har fyllt 25 år
Integritets och Cookie policy
Vi värnar om din integritet och för oss är det viktigt att du känner dig trygg med hur vi hanterar dina personuppgifter.
Vår hemsida använder cookies dels för att optimera hemsidans funktion och dels för att kunna läsa statistik. Genom att du besöker och använder vår hemsida eller dess tjänster förstår du och accepterar hur vi hanterar dina personuppgifter enligt vår integritetspolicy.